ScrapArt shadow

košík je prázdný

lepidlo v tyčince - Washable Glue Sticks 4 Pkg

Nedílnou součástí při většině tvoření je lepidlo. Své místo má i v domácnosti, dílně... Ať už pracujeme s papírem, látkou, filcem, dřevem..., jsme dospělí nebo děti, vždy je důležitý správný výběr lepidla.

Kvalita a trvanlivost lepených ploch finálního výrobku, nebo uchycení je závislá na použití odpovídajícího lepidla.

Důležitým faktorem pro výběr lepidla je, zda výrobek bude dlouhodobějšího charakteru jako je scrapbooking (výroba netradičních fotoalb) a nebo jen dočasného např. školní tvoření. Podle toho zvolíme lepidlo, které má archivální kvalitu, je acid-free (má pH7 a výš-není kyselý-kyselost způsobuje rozpad materiálu) a nebo ,,běžné", ale vhodné na dané použití. 

Velice důležité je uskladnění / použití - 22°C (+- 2°C), nevystavování extrémním teplotám (pokud pro ně není určeno). Co také velice ovlivňuje lepící schopnosti je prašné a vlhké prostředí, takže i tomu se vyhněte.

Lepidla v naší nabídce jsou té nejlepší kvality a splňují i nejpřísnější kritéria v dané kategorii.

-------------------------------------------------------------------------------------


Permanentní tuhé lepidlo v tyčince. Pro většinu porézních povrchů. Lepidlo se vysouvá vyšroubováním ve spodní části tyčinky. Po zaschnutí je transparentní. 


Použití: 

Pro lepení papíru, filcu, stuh a dalších porézních materiálů používaných při kreativním tvoření. Vynikající pro scrapbooking, lepení fotografií, na školní projekty... 


Poznámka: Pro kvalitní slepení se doporučuje nanést lepidlo na obě lepené části, krátce nechat zavadnout a spojit. Vhodné je lepené části stlačit / krátce zatížit.


Bezpečné pro děti. Bezpečné pro fotografie. Acid-free. Netoxické. Vodou a mýdlem odstranitelné. Odpovídá ASTM D 4236.


Obsah: 4x 0,28 oz/ 8 g


Nevhodné pro děti do 3 let!Kód: 17117

Výrobce: ZZOstatní

Dostupnost: máme poslední kus

Vaše cena 95

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

+1
-1

Hlídací pes

posunout vlevo

posunout vpravo