ScrapArt shadow

košík je prázdný

lepidlo tekuté - Diamond Glaze Squeeze Bottle

Judi Kins

Nedílnou součástí při většině tvoření je lepidlo. Své místo má i v domácnosti, dílně... Ať už pracujeme s papírem, látkou, filcem, dřevem..., jsme dospělí nebo děti, vždy je důležitý správný výběr lepidla.

Kvalita a trvanlivost lepených ploch finálního výrobku, nebo uchycení je závislá na použití odpovídajícího lepidla.

Důležitým faktorem pro výběr lepidla je, zda výrobek bude dlouhodobějšího charakteru jako je scrapbooking (výroba netradičních fotoalb) a nebo jen dočasného např. školní tvoření. Podle toho zvolíme lepidlo, které má archivální kvalitu, je acid-free (má pH7 a výš-není kyselý-kyselost způsobuje rozpad materiálu) a nebo ,,běžné", ale vhodné na dané použití. 

Velice důležité je uskladnění / použití - 22°C (+- 2°C), nevystavování extrémním teplotám (pokud pro ně není určeno). Co také velice ovlivňuje lepící schopnosti je prašné a vlhké prostředí, takže i tomu se vyhněte.

Lepidla v naší nabídce jsou té nejlepší kvality a splňují i nejpřísnější kritéria v dané kategorii.

-------------------------------------------------------------------------------------Čiré lepidlo s 3D efektem, lze také použít k běžnému lepení např. papíru, gumy, třpytek a ozdobných prášků, korku a jiného materiálu - slepíte a přilepíte téměř vše. 

Po zaschnutí je čiré, proto je vhodné i pro vytvoření glazury. Pro získání lesklého povrchu naneste tenkou vrstvu a nechte zaschnout. Doba schnutí je závislá na vrstvě naneseného Diamond Glaze.  Dále je možné lepidlo obarvit např. inkousty, akvarely, perleťovými pigmenty atd.


Obsah: 10 ml.Kód: 13290

Výrobce: JudiKins

Dostupnost: máme poslední kus

Vaše cena 95

Hodnocení: 0.0/5 (0 hlasů)

+1
-1

Hlídací pes

posunout vlevo

posunout vpravo